×

הודעת שגיאה

Image resize threshold of 10 remote images has been reached. Please use fewer remote images.
מי אנחנו
לוגו צו פיוס

עמותת צו פיוס פועלת כבר 20 שנה לאיחוי השסעים המאיימים על החוסן הלאומי ועל הלכידות בחברה הישראלית, באמצעות קידום כבוד הדדי, סובלנות ואחדות ומתוך מחויבות לערכי היהדות והדמוקרטיה.

צו פיוס מובילה חדשנות במערכת החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי ופועלת לשימור וחיזוק הזהות היהודית – ישראלית של כל פרט וקבוצה בחברה הישראלית

יחד בליגה

יחד בליגה - קבוצות צו פיוס

בליגת הכדורגל של צו פיוס משתתפות עשרות קבוצות ילדים ונוער, הפועלות בשיתוף עם ההתאחדות לכדורגל ומועדוני הספורט. הקבוצות אינן משחקות בשבת ובכך מאפשרות לילדים ובני נוער שומרי שבת להשתתף באימונים ולפגוש בני נוער מכלל המגזרים. צו פיוס מפעילה תוכנית חינוכית לשחקני הכדורגל הצעירים שמטרתה חיזוק הזהות המגוונת של היחיד והקבוצה, ודיון בערכים של קבלת האחר ומניעת אלימות בכדורגל.

צו קריאה - זירת שיח

זירת שיח - הדעתנים

אתר האינטרנט שלנו מהווה זירת שיח אקטואלית ונושכת בכל הקשור לחברה הישראלית. באתר כותבים העיתונאי והסופר יונתן יבין, אשת התקשורת לינוי בר גפן, העיתונאי הדתי אלישיב רייכנר, הסאטיריקן אבישי עברי והעיתונאי עדי רובינשטיין. בעבר כתבו בו בקביעות  אורי משגב וחה"כ תמר זנדברג,  יעקב אייכלר והרב משה גרילק. השנה התווספו הסופרת גלית דהן קרליבך והיוצרת קרני אלדד

החינוך המשותף

שלום כיתה א

צו פיוס מקדמת ומעודדת יוזמות חדשות להקמת בתי ספר וגני ילדים משותפים לתלמידים דתיים, חילונים ומסורתיים בכל רחבי הארץ. ביוזמת צו פיוס קמו 15 מסגרות חדשות בשנתיים האחרונות והצטרפו למערכת חינוך חדשנית, פורצת דרך ואיכותית השואפת למצויינות ונשענת על ערכי הזהות היהודית ישראלית על כל גווניה.

המחנה המשותף

פעילות מעגל במחנה המשותף

"המחנה המשותף" מתקיים בחופש הגדול ומיועד לבני נוער דתיים, חילונים ומסורתיים בגילאי 13-16. הילדים נפגשים ל 11 ימים של חוויה, גיבוש וטיולים ובמקביל לומדים להכיר את הזולת ולקיים מפגש פורה ואיכותי מבלי לאבד את הייחוד האישי. גולת הכותרת של מחנה הקיץ היא השבת אותה מנהלים החניכים באופן שמשלב את עולם הערכים של כל החניכי המחנה. בנוסף, נערכים מפגשים בין החניכים לאורך השנה כולה.

צרו קשר