אבישי פרי

שנאת חינם נוסח אגד

"כמו כאשר קונים צעצועים בחנות – גם על נסיעה באוטובוס. על שניהם צריך לשלם", מכריזה הפרסומת של אגד בעיתונות החרדית. את הפרסומת הבעייתית הזו לא מצאנו כלל בעיתונות החילונית.

אין ספק, כי יש כאן אמירה גזענית, מכלילה וסטריאוטיפית, לפיה הציבור החרדי כולו, הינו בחזקת גנב, כאשר נוסע באוטובוס אגד מבלי לנקב ברב-קו או לשלם מעות על הנסיעה. זוהי אפוא קריאה מכלל בני הציבור החרדי להיות מנומס ופשוט לנהוג באורחות יושר. תודה לאגד. מזל רק שאגד לא פרסמה מכתב המבקש מהציבור החרדי כולו לא לירוק על נשים..

גורמים חרדיים עימם שוחחנו מביעים תרעומת עזה לנוכח הפרסומת המבישה והמשפילה, וקוראים לחברת התחבורה הגדולה להסיר את הפרסומת לאלתר.

ימים אלו, בהם מציין עם ישראל את חורבן מקדשו, שאירע בעילת שנאת חינם, מצטרפת אגד - החברה הכי מזלזלת בלקוחות בחברה הישראלית, למסע ההשמצה הפרוע והמתועב נגד היהודיים המקוריים כולם.

לא די בכך שאגד מעודה לא התייחסה ללקוח החרדי שלה בכבוד ובהוגנות, אלא בתחושה של פטרונות סידרתית. הפעם מבכרת אגד גם לבזות ולרמוס. זה גורם לכל מביט, חלחול בלב.

אגד, פשוט תתביישו לכם!

מודעה של אגד

לא רוצים לפספס את הטור הבא של אבישי פרי?
כל הפרסומים של אבישי פרי באתר צו פיוס
מאמרים נוספים מאת אבישי פרי

ערב יום העצמאות ה-66, כמה נקודות למחשבה:

1. 'הלכות חג העצמאות'

מאמרים נוספים בנושאים דומים:

ושוב הם באים לביקורים. החברים הללו, שעזבו לא מזמן לטובת עתיד טוב יותר להם או לילדיהם. "איך אתם חיים פה בחום הזה". יגיד הרווק.

מכנסונים ועקבים. המחאות מדגישות את האבסורד שבנהלים הללו
גלית דהן קרליבך
קשה להיות בחורה אנלוגית בעולם סלולרי