השאירו פרטים ונחזור אליכם...

            

פעילויות במחנה

דמיינו לכם עולם שכולו חוויות מטורפות והמון חברים

טעימה של פעילויות וימים מיוחדים במחנה המשותף- אין רגע משעמם!

חוגים- במחנה יש ה-מון חוגים אדירים בכל תחום שאפשר רק לחשוב עליו! בוחרים שלושה חוגים שהכי בא לכם עליהם (במהלך ההרשמה) ומתוכם משתתפים בשניים בכל יום במחנה- אפשר למצוא את הרשימה המלאה של החוגים כאן! 

מלחמת הצבעים -  יום ש-ל-ם של טורנירים ותחרויות, מורל והופעות! טירוף חושים קבוצתי ברוח ספורטיבית וצבעונית במיוחד!

פתיחת יום – בוקר טו-אוב! בכל בוקר המחנה מתכנס כדי לפתוח את היום ביחד- ככה מתחילים את היום ברוח משותפת. אחרי המפגש אפשר לבחור בין אימון בוקר מקפיץ, לתפילת שחרית או שיחת בוקר טוב, ולהתחיל את היום בכיף!

זמן שכבה- זה הזמן לדבר, לאתגר, לפתוח ה-כ-ל ולהתחבר! וכל יום יש "זמן שכבה" קצת אחר...  נושאים של זהות, הדומה והשונה, אתגרים חברתיים, והכל ממש מחיי היום יום שלנו! ננסה לפתוח את הראש, להבין שהמציאות מורכבת ולחשוב ביחד איך מגשרים על הפערים.

פעילות ערב- כל יום פעילות אדירה אחרת, עם הקבוצה, השכבה או עם כל המחנה! ערב הישרדות, המרוץ למליון, במה פתוחה, שעשועונים, מסיבות ועוד- והכל בנושאים המיוחדים של המחנה המשותף!   

פעילות לילה טוב – בסוף כל יום  חוזרים לחיק ה"משפחה" (כך אנחנו קוראים לקבוצה הגרעינית של כל חניך המלווה אותו יחד עם מדריך לאורך המחנה) ומסיימים את היום בטוב בפעילות כיפית של לילה...

יום שבת – יום השבת הוא יום שיא במהלך המחנה! זו ההדזמנות הטובה ביותר של חניכי המחנה המשותף להרגיש את השייכות לקהילת המחנה, לבטא את ערכי המחנה, ולהביא לידי ביטוי את משמעות החיים המשותפים! יום שישי יוקדש להכנות מופלאות ומיוחדות לקראת השבת בפעילויות שונות במהלכן נוכל להבין טוב יותר מהי השבת עבור כל אחד  (יום קדוש/ יום מנוחה/ יום של משפחה...). בעצמנו ובעזרת הליווי וההדרכה של הצוות, נדון ונעצב את אופי השבת במחנה באופן שיכבד את כל חברי הקהילה. תאמינו-יחד זה אפשרי!! 

מלחמת צבעים במחנה המשותף
רפסודות במחנה המשותף
אמפי מחנה