השאירו פרטים ונחזור אליכם...

רשימת ציוד

מה כדאי להביא איתך למחנה וכמה שאלות נפוצות

להורדת רשימת הציוד כקובץ pdf לחצו כאן

שאלות נפוצות:

1)  הרשימה נראית מאוד ארוכה וגדולה, באמת צריך את כל הציוד הזה?

    רשימת הציוד היא המלצה בלבד. הרשימה הורכבה מתוך ניסיון רב והכרות עם אופי הפעילות במחנה המשותף. מחנה קיץ הוא מקום בו הפעילות מתחילה מוקדם בבוקר ונגמרת מאוחר בערב וחשוב שלחניכים/ות יהיו מספיק בגדים להחלפה ומגבות לרחצה בבריכה ולמקלחות.

2) מה עם טלפונים סלולאריים? האם יש עליהם אבטחה?

    אין שום חובה להביא טלפון סלולארי למחנה. במהלך השהות במחנה הטלפונים הסלולאריים של החניכים/ות מאוחסנים במשרדי הנהלת המחנה ונמסרים לחניכים ל-"שעת התקשרות" פעם ביום. בתום "שעת ההתקשרות" הטלפונים חוזרים להנהלת המחנה ונשמרים שם. 

3) מה לגבי ציוד יקר ערך כמו טאבלטים, משקפי שמש, מחשבים ניידים ואחרים?

    חניכ/ה אשר י/תביא איתו/ה ציוד יקר ערך, הציוד יהיה על אחריותו/ה ואחריות הורי החניכ/ה בלבד. הנהלת המחנה תוכל לעזור במקרים ספציפים אשר תיודע עליהם מראש בכתב ע"י הורי החניכ/ה. ציוד החניכים/ות במחנה אינו מבוטח ע"י העמותה.

4) האם ניתן יהיה לכבס בגדים במחנה?

    לצערנו, לא ניתנים שירותי כביסה במחנה המשותף.

5) למה צריך להביא חולצה לבנה?

    החולצה הלבנה היא עבור קבלת שבת.

6) מה הגודל של בקבוק המים שצריך להביא?

    בקבוק המים הוא אחד מהפריטים החשובים ביותר ברשימת הציוד. הבקבוק ישמש את החניכ/ה על בסיס יומיומי בכל אחת מהפעילויות של המחנה כדי לוודא שהחניכים/ות שותים מספיק. מומלץ להביא בקבוק אחד של חצי ליטר לפעילות בתחומי המחנה ואילו בקבוק מים גדול של ליטר וחצי או שניים לימים בהם הפעילות מתרחשת מחוץ לתחומי המחנה. חניכ/ה שיגיעו למחנה ללא בקבוק מים, לא י/תורשה להשתתף בטיולים ופעילויות מחוץ לתחומי המחנה.

7) כמה אוכל להביא ליום הראשון?

    ביום הראשון של המחנה החניכים/ות יקבלו ארוחת צהריים במחנה בשעה אחת וחצי, ארוחת ארבע וארוחת ערב, שאר הארוחות באותו היום צריכות להיות מסופקות על ידי הורי החניכ/ה.

8) מה לגבי כלי נגינה? 

    כל חניכ/ה הנרשם לחוג נגינה או רוצה להביא כלי נגינה מוזמן לעשות זאת. ניתן לאחסן כלי נגינה יקרים אצל הנהלת המחנה בחדר נעול. יחד עם זאת, הנהלת המחנה לא לוקחת על עצמה אחריות על כלי הנגינה ורק מאפשרת את אחסונם בחדר נעול.

לא ענינו על השאלות שלך?

שאלו את השאלה שלכם כאן למטה או כתבו לנו עכשיו במייל ל-camp@tzavpius.org.il ונחזור אליכם עם תשובה בהקדם האפשרי.

תגובות