יומן מסע ארה"ב, 2016 : כובשים את אמריקה
צו פיוס

יומן מסע ארה"ב, 2016 : כובשים את אמריקה

צו פיוס, 10.5.2016

מנכ"לית עמותת צו פיוס, עליזה גרשון, הוזמנה לנאום בכנס JFN) Jewish Funders Network) בלוס אנג'לס וחשפה את פעילות העמותה לאורכה ולרוחבה של ארה"ב במטרה למצוא שותפים לדרך

בסוף מרץ יצאו מצו פיוס מנכ"לית "צו פיוס", עליזה גרשון, המנכלית, אלי שהרבני, יו"ר הוועד המנהל, שלומית שני ורענן הירש מנהלי המשאבים, למסע מחוף לחוף בארה"ב במטרה לגייס שיתופי פעולה למען העמותה, ולהפיץ את המסרים, בקהילות יהודיות וקהילות ישראלים שם.

גולת הכותרת היה כנס ה- JFN) jewish Funders Network) בלוס אנג'לס (03.04.16) אליו הוזמנה מנכלית צו פיוס כאורחת בפאנל, שעסק בקיטוב הפנימי בחברה הישראלית, על רקע מחקר המכון PEW בוושינגטון. המחקר העלה ממצאים חריפים המעידים על ניכור מוחלט, עוינות וחוסר פתיחות בין תת הקבוצות השונות בחברה הישראלית ובעיקר בין חילוניים ודתיים לסוגיהם.

לאחר מכן, המשיך הצוות לפגישות מקצועיות בוושינגטון, פילדלפיה וניו יורק. נפגש עם הפדרציות היהודיות, ארגון ה- IAC (Israeli American Council), קרנות אמריקאיות הפועלות לקידום פרויקטים בישראל וכן, עם אישים מובילים בתקווה שיהפכו לשותפים בפרויקטים שלנו.

מאמרים נוספים בנושאים דומים:

אני מחבב את התכנית "חתונה ממבט ראשון".

ד"ר גדי טאוב בוחר בהנרי קיסינג'ר: האיש שהפנה את המלחמה לנתיב שבו יתרונה של ארצות הברית יכול היה רק להתגבר, למרות חולשתה בשל ויטנאם.