השאירו פרטים ונחזור אליכם...

סופש משותף 2017

נובמבר 2017

המחנה המשותף מזמין את בוגרי המחנה לסופשבוע שכולו המשך ישיר של החוויה שהתחילה בקיץ במחנה..

כולם מוזמנים! הסופש המשותף הוא הזדמנות לפגוש את החברים והצוות מהמחנה של השנה, של שנה שעברה ובכלל. השנה ההרשמה לסופש המשותף פתוחה לכולם; חניכי המחנה המשותף 2013, 2014, 2015, 2016 ו2017 ולמשתתפי כל המחזורים כיתות ז'- יא'. מה שהופך אותו להזדמנות מעולה להכיר חברים חדשים מהמחזורים השונים והשנים השונות ולחוות מפגש נוסף של חיים משותפים. 

 

איפה נפגשים? כפר הרא"ה

מתי? 3-4.11.2017, יד'- טו' בחשוון - פרשת וירא.

עלות למשתתף: 350 ש"ח (הסעות בעלות נפרדת של 80 ש"ח למעוניינים)  

 

להרשמה לחצו כאן

בשבת יותר מבכל יום אחר צפים ההבדלים והפערים שביננו. זה היום שמסמן את האתגרים וההבדלים שבין מגוון הזהויות על הרצף הדתי חילוני, וזה גם היום שהכי מלכד אותנו. לכן בחרנו בשבת על מנת לקיים מפגש משמעותי של חברים וותיקים עם חברים חדשים שכולם כבר בילו קיץ מלא חוויות במחנה המשותף.

בסופש נובמבר ניזכר ביחד במשמעות של חיים משותפים, נעמיק בתכנים של דימוי עצמי, ביטוי אישי, סובלנות לשונה ולאחר. נבקש לחדד את המורכבות ולמצוא דרכים מקובלות לגשר על הפערים. עוד בסופש נתעמק בפוליטיקה, נושאים אקטואליים בוערים, נחזק ונהדק את הקשרים והחברויות שנוצרו בקיץ. 

צוות הסופש המשותף מורכב מאנשי צוות שהיו בקיץ האחרון ו/או בקיץ שעבר במחנה 

הפעילות תתקיים תוך כיבוד אורחות חייו של כל משתתף דתי וחילוני כאחד

מתחם סגור ומאובטח | צוות מיומן ומקצועי יוביל את הפעילות | תפילות למעוניינים במניין | פעילות חלופית למי שאינו מתפלל | השבת כוללת פעילויות המתאימות לקבוצות הזהות השונות הפעילות המשותפת אינה כרוכה בחילול שבת